Date, time of updating:18.05.2009,08:20:04

середня дистанція у заданому напрямку

16.05.2009 р. ур. Коптивщина


Ж12 Ж14 Ж16 Ч12 Ч14 Ч16

Ж12, 8 КП, 2.350 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Результат  Місце Очки Прим.                 
    1 Фулерова Арина            Сумська              71:09          1   25            
    2 Михайличенко Таня         Сумська              80:20          2   22            
    3 Балабан Юлія              Сумська              83:16          3   20            
    4 Крига Анастасія           Сумська                             0    0 DSQ        
    ранг     1; ІІІ-ю 114% 01:21:06

Ж12 Ж14 Ж16 Ч12 Ч14 Ч16

Ж14, 11 КП, 3.100 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Результат  Місце Очки Прим.                
    1 Гапонюк Анна              Сумська              37:28          1   25            
    2 Тисячник Катерина         Сумська              50:40          2   22            
    3 Аторіна Анастасія         Сумська              51:12          3   20            
    4 Постельняк Катерина       Сумська              57:10          4   18            
    5 Лозовська Ірина           Сумська              61:53          5   16            
    6 Шубіна Валерія            Сумська              63:22          6   15            
    7 Безверха Наіна            Сумська              69:28          7   14            
    8 Вотінцева вікторія        Сумська              77:22          8   13            
    9 Лобода Юлія               Сумська              87:24          9   12            
   10 Приходько Маргарита       Сумська              109:00        10   11            
   11 Токар Настя               Сумська                             0    0 п 4.18.5.  
    ранг     8; ІІ-ю 117% 00:43:50; ІІІ-ю 142% 00:53:12

Ж12 Ж14 Ж16 Ч12 Ч14 Ч16

Ж16, 13 КП, 3.725 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Результат  Місце Очки Прим.                
    1 Постельняк Олена          Сумська              43:36          1   25            
    2 Троян Ніна                Сумська              62:45          0    0            
    3 Зикова Лілія              Сумська              63:03          0    0            
    4 Постельняк Ірина          Сумська              65:52          0    0            
    ранг    41; ІІ 117% 00:51:00; ІІІ 138% 01:00:10

Ж12 Ж14 Ж16 Ч12 Ч14 Ч16

Ч12, 8 КП, 2.350 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Результат  Місце Очки Прим.                
    1 Шевченко Максим           Сумська              30:22          1   25            
    2 Шкварок Руслан            Сумська              31:16          2   22            
    3 Шимко Вадим               Сумська              34:21          3   20            
    4 Антонік Олексій           Сумська              36:30          4   18            
    5 Болгов Дима               Сумська              40:27          5   16            
    6 Єрьоменко Дмитро          Сумська              41:16          6   15            
    7 Басов Павло               Сумська              44:44          7   14            
    8 Постельняк Дмитро         Сумська              47:03          8   13            
    9 Антонік Олександр         Сумська              52:12          9   12            
   10 Дермельов Станіслав       Сумська              53:30         10   11            
   11 Приходько Михаил          Сумська              54:28         11   10            
   12 Касяненко  Владислав      Сумська              56:34         12    9            
   13 Зимогляд Ігор             Сумська              57:27         13    8            
   14 Діденко Віктор            Сумська              58:33         14    7            
   15 Мазниченко Дмитрий        Сумська              58:42         15    6            
   16 Белоус Антон              Сумська              62:37         16    5            
   17 Прокопенко Максим         Сумська              72:30         17    4            
   18 Коваленко Михайло         Сумська              73:54         18    3            
   19 Павлов Олександр          Сумська              75:08         19    2            
   20 Максименко Павло          Сумська              75:51         20    1            
   21 Андросов Євген            Сумська              113:24        21    0            
   22 Анісімов Ігор             Сумська              123:51        22    0            
   23 Вітвитський Владислав     Сумська                             0    0 DSQ        
   24 Гайда Павло               Сумська                             0    0 DSQ        
   25 Єтеревський Руслан        Сумська                             0    0 DSQ        
   26 Курунтяй Микита           Сумська                             0    0 DSQ        
   27 Лисько  Гриша             Сумська                             0    0 DSQ        
   28 Сердюков Антон            Сумська                             0    0 DSQ        
   29 Звоник Дмитро             Сумська                             0    0 п 4.18.5.  
   30 Черныш Дима               Сумська                             0    0 п 4.18.5.  
    ранг     5; ІІ-ю 111% 00:33:42; ІІІ-ю 135% 00:40:59

Ж12 Ж14 Ж16 Ч12 Ч14 Ч16

Ч14, 10 КП, 3.125 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Результат  Місце Очки Прим.                 
    1 Качан Владислав           Сумська              31:42          1   25            
    2 Кочура Віктор             Сумська              32:20          2   22            
    3 Кровіков Олександр        Сумська              42:53          3   20            
    4 Винниченко Михайло        Сумська              43:43          4   18            
    5 Вавиличев Николай         Сумська              52:27          5   16            
    6 Азаров Євген              Сумська              55:03          6   15            
    7 Кучеренко Ілля            Сумська              64:53          7   14            
    8 Берека Максим             Сумська              65:21          8   13            
    9 Болгов Сергей             Сумська              66:20          9   12            
   10 Панов Вадим               Сумська              69:49         10   11            
   11 Кобзар Ярослав            Сумська              70:45         11   10            
   12 Сидоренко Артем           Сумська              71:25         12    9            
   13 Вавиличев Алексей         Сумська              72:56         13    8            
   14 Токарев Дмитрий           Сумська              74:02         14    7            
   15 Ворона Михайло            Сумська              76:05         15    6            
   16 Горобець Ростислав        Сумська              79:23         16    5            
   17 Кірічок Ігор              Сумська              81:11         17    4            
   18 Акименко Андрей           Сумська              83:14         18    3            
   19 Мартыненко Эдуард         Сумська              83:21         19    2            
   20 Кашицький Ілля            Сумська              94:02         20    1            
   21 Граділь Іван              Сумська              100:03        21    0            
   22 Мельник Роман             Сумська                             0    0 DSQ        
   23 Олійник Олег              Сумська                             0    0 DSQ        
    ранг    14; І-ю 102% 00:32:20; ІІ-ю 123% 00:38:59; ІІІ-ю 150% 00:47:33

Ж12 Ж14 Ж16 Ч12 Ч14 Ч16

Ч16, 14 КП, 4.050 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Результат  Місце Очки Прим.                
    1 Кандибей Євген            Сумська              21:10          0    0            
    2 Пугач Михайло             Сумська              22:11          0    0            
    3 Костенецький Костянтин    Сумська              23:43          1   25            
    4 Карпенко Ігор             Сумська              26:23          0    0            
    5 Щербаков Максим           Сумська              27:22          0    0            
    6 Суханов Денис             Сумська              27:25          0    0            
    7 Савченко Євген            Сумська              28:55          2   22            
    8 Пугач Олексій             Сумська              32:17          0    0            
    9 Ковтуненко Анатолій       Сумська              33:38          0    0            
   10 Коробов Артем             Сумська              36:32          3   20            
   11 Яцина Альона              Сумська              42:35          0    0            
   12 Лозовська Наталія         Сумська              43:16          0    0            
   13 Стрельченко Ігор          Сумська              46:50          4   18            
   14 Гура Сергій               Сумська              48:25          5   16            
   15 Клочко Валерій            Сумська              49:28          6   15            
   16 Карпенко Дар'я            Сумська              51:05          0    0            
   17 Невдачин Андрій           Сумська              56:49          7   14            
   18 Строй Микола              Сумська              58:19          8   13            
   19 Зінчук Ігор               Сумська              59:03          9   12            
   20 Марченко Сергій           Сумська              60:43         10   11            
   21 Верхов Арсеній            Сумська              65:50         11   10            
   22 Іржавський Олександр      Сумська              67:27         12    9            
   23 Борисенко Сергій          Сумська              70:13         13    8            
   24 Журба Вячеслав            Сумська              79:52         14    7            
   25 Полоус Андрій             Сумська              80:38         15    6            
   26 Таценко Максим            Сумська              92:44         16    5            
   27 Могильний Ярослав         Сумська              111:04        17    4            
   28 Дмитренко Олександр       Сумська                             0    0 DSQ        
   29 Кіріченко Максим          Сумська                             0    0 DSQ        
   30 Орел Владислав            Сумська                             0    0 DSQ        
   31 Юсипьюк Назар             Сумська                             0    0 DSQ        
   32 Охременко  Ігор           Сумська                             0    0 DSQ        
   33 Гавриков Павло            Сумська                             0    0 п 4.18.5.  
   34 Булах Ігор                Сумська                             0    0 п 4.18.5.  
   35 Шелудько Сергій           Сумська                             0    0 п 4.18.5.  
    ранг   250; ІІ 142% 00:30:03; ІІІ 170% 00:35:59

Hosted by uCoz