Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Ткаченко Аня Кіровоградська 33:39 1 0 2 Овчаренко Віка Кіровоградська 35:35 2 0 3 Самарська Вероніка Черкаська 41:27 3 0 4 Карпенко Анастасія Черкаська 68:53 4 0
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Герт Анастасія Одеська 18:09 1 0 2 Буряченко Ірина Кіровоградська 26:38 2 0 3 Хандусь Юлія Кіровоградська 30:28 3 0 4 Гайдабура Ольга Кіровоградська 32:53 4 0 5 Хандусь Людмила Кіровоградська 44:51 5 0 6 Пильник Олександра Черкаська 45:29 6 0 7 Бойко Тетяна Черкаська 70:03 7 0 ранг 7; ІІ-ю 114% 00:20:41; ІІІ-ю 138% 00:25:02
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Постельняк Олена Сумська 29:34 1 0 2 Москаленко Віталіна Черкаська 36:10 2 0 3 Фролова Христина Херсонська 36:47 3 0 4 Полівчак Вікторія Херсонська 39:17 4 0 5 Гребінь Катерина Херсонська 43:19 5 0 6 Якущенко Юлія Херсонська 46:13 6 0 7 Фесенко Аліна Черкаська 47:45 7 0 8 Біла Влада Херсонська 50:04 8 0 9 Кучеренко Марія Черкаська 90:16 9 0 10 Черчата Олена Херсонська 0 0 DSQ ранг 32; ІІ 114% 00:33:42; ІІІ 135% 00:39:54
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Фесенко Віталіна Черкаська 32:59 1 0 2 Опанасюк Анна Черкаська 39:01 2 0 3 Ткаченко Мирослава Кіровоградська 42:54 3 0 4 Каско Олена Запорізька 69:13 4 0 5 Панчук Юлия Кіровоградська 74:26 5 0 ранг 53; І 102% 00:33:38; ІІ 120% 00:39:34; ІІІ 142% 00:46:50
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Богомягкова Христина Одеська 35:20 1 0 2 Уфімцева Тетяна Черкаська 42:04 2 0
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Овчаренко Оксана Запорізька 32:25 1 0 2 Степічева Валерія Кіровоградська 41:44 2 0 3 Свиридова Євгенія Запорізька 45:34 3 0 4 Добирчак Галина Кіровоградська 59:57 4 0 5 Кулікова Віта Кіровоградська 62:54 5 0 ранг 43; ІІ 117% 00:37:55; ІІІ 138% 00:44:44
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Божко Тетяна Черкаська 32:24 1 0 2 Храпун Ірина Запорізька 38:07 2 0 3 Кириченко Ірина Дніпропетровська 47:47 3 0 4 Іванова Тамара Запорізька 0 0 DSQ ранг 10; ІІ 100% 00:32:24; ІІІ 120% 00:38:52
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Марiморiч Наталія Одеська 44:15 1 0 2 Коган Олена Черкаська 53:09 2 0
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Пох Лілія Запорізька 37:54 1 0
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Андрущенко Михайло Черкаська 21:26 1 0 2 Капітоненко Володимир Кіровоградська 37:15 2 0 3 Осташенко Владислав Одеська 37:27 3 0 4 Тупік Андрій Черкаська 49:09 4 0 5 Ковбаса Назар Кіровоградська 62:14 5 0 6 Задоров Павло Одеська 0 0 DSQ ранг 4; ІІ-ю 108% 00:23:08; ІІІ-ю 132% 00:28:17
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Михайлов Андрій Херсонська 15:19 1 0 2 Кудін Андрій Черкаська 17:50 2 0 3 Черненко Максим Черкаська 18:33 3 0 4 Федькайло Євген Одеська 18:46 4 0 5 Попков Олексій Херсонська 23:10 5 0 6 Халаман В'ячеслав Кіровоградська 24:15 6 0 7 Ляшенко Віктор Кіровоградська 24:44 7 0 8 Гончаренко Станіслав Черкаська 25:15 8 0 9 Трибулько Андрій Кіровоградська 29:13 9 0 10 Костюченко Дмитро Черкаська 29:16 10 0 11 Маляренко Андрій Черкаська 30:41 11 0 12 Нечай Валерій Черкаська 37:20 12 0 13 Висоцький Павло Кіровоградська 39:50 13 0 14 Вовненко Олександр Черкаська 54:13 14 0 15 Краснюк Вадим Кіровоградська 0 0 DSQ 16 Петруцький Андрій Черкаська 0 0 DSQ ранг 19; І-ю 105% 00:16:04; ІІ-ю 126% 00:19:17; ІІІ-ю 154% 00:23:35
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Ткаченко Олександр Херсонська 22:52 1 0 2 Сударєв Олексій Одеська 25:15 2 0 3 Андрущенко Денис Черкаська 28:26 3 0 4 Гевел Владислав Черкаська 32:01 4 0 5 Сирота Данило Херсонська 36:58 5 0 6 Мельников Олександр Одеська 37:00 6 0 7 Бугаєнко Єгор Херсонська 42:51 7 0 8 Димченко Дмитро Кіровоградська 55:01 8 0 9 Панченко Олександр Черкаська 57:37 9 0 10 Грицина Ярослав Кіровоградська 0 0 DSQ 11 Мельник Андрій Черкаська 0 0 DSQ 12 Чорний Євген Черкаська 0 0 DSQ 13 Трибулько Сергій Кіровоградська 0 0 DSQ ранг 32; ІІ 114% 00:26:04; ІІІ 135% 00:30:52
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Осауленко Сергій Запорізька 61:38 1 0
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Кириченко Владислав Дніпропетровська 27:19 1 0 2 Коразія Микола Черкаська 63:51 2 0
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Герт Віктор Одеська 29:49 1 0 2 Махаринець Сергій Черкаська 44:24 2 0 3 Малінін Ігор Черкаська 46:25 3 0 ранг 30; ІІ 111% 00:33:05; ІІІ 132% 00:39:21
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Калениченко Олексій Черкаська 29:23 1 0 2 Биченко Богдан Черкаська 30:19 2 0 3 Луценко Микола Черкаська 0 0 DSQ 4 Слотін Андрій Черкаська 0 0 DSQ
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Сіріньок Сергій Запорізька 35:31 1 0 2 Китайчук Олександр Запорізька 40:15 2 0
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Уманенко Андрій Кіровоградська 32:19 1 0 2 Пуда Сергій Кіровоградська 38:20 2 0
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Козачинський Дмитро Черкаська 29:48 1 0 2 Грицина Ігор Кіровоградська 34:05 2 0 3 Гордієнко Олег Запорізька 40:07 3 0 4 Герт Георгій Одеська 40:17 4 0 ранг 30; ІІ 111% 00:33:04; ІІІ 132% 00:39:20
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Божко Микола Черкаська 24:58 1 0 2 Чепур Олександр Запорізька 28:27 2 0 3 Кириченко Сергій Дніпропетровська 33:33 3 0 4 Кучерук Андрій Запорізька 44:04 4 0 5 Ткаченко Віктор Кіровоградська 0 0 DSQ ранг 10; ІІ 100% 00:24:58; ІІІ 120% 00:29:57
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Циганов Олександр Кіровоградська 33:45 1 0 2 Безручко Володимир Запорізька 33:49 2 0 3 Майстренко Василь Кіровоградська 64:14 3 0 4 Громко Віктор Черкаська 68:54 4 0 ранг 11; ІІ 100% 00:33:45; ІІІ 120% 00:40:30
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Бровченко Михайло Черкаська 34:04 1 0 2 Костюк Микола Черкаська 34:07 2 0 3 Битенський Едуард Черкаська 40:14 3 0 4 Шерстюк Олег Кіровоградська 51:07 4 0 5 Терещенко Григорій Кіровоградська 56:43 5 0 ранг 14; ІІ 102% 00:34:44; ІІІ 123% 00:41:54
Ж12 Ж14 Ж16 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж70 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч60 Ч65 Ч70
№ п/п Прізвище, ім'я Регіон Результат Місце Очки Прим. 1 Яковлев Юрій Запорізька 40:06 1 0 2 Панчук Михайло Кіровоградська 0 0 DSQ