Сумська обласна федерація спортивного оріентування
Куб спортивного оріентування "СКІФ"
Науково-виробниче підприємство "Насостехкомплект"
Змагання зі спортивного орієнтування "ФЕЯ-2007"
середня дистанція у заданому напрямку
11.03.2007
Барановка
ЖА , 13 КП, 5.700 км
№ п/п НОМЕР ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я РЕГІОН РЕЗУЛЬТАТ ОЧКИ ПРІМ.
1 116 Слутая Людмила СКІФ 00:41:44 0
2 152 Дрозд Олена ДЮСШ 00:45:17 0
3 167 Зикова Лілія ОЦПОтаРТМ 00:46:51 0
4 203 Беспалова Анна 00:47:00 0
5 147 Яцина Альона ДЮСШ 00:51:25 0
6 196 Троян Анна 00:51:29 0
7 148 Овчаренко Анна ДЮСШ 00:55:52 0
8 218 Дрозд Олена 00:56:00 0
9 171 Абраміт Неля СКІФ 00:56:01 0
10 150 Юріна Олександра ДЮСШ 00:56:05 0
11 198 Симаніна Анна 00:56:27 0
12 146 Шубіна Вікторія Орієнтир 00:58:12 0
13 154 Устименко Юлія ОЦПОтаРТМ 00:59:02 0
14 170 Кочура Ірина 00:59:46 0
15 117 Рудомет Таня 01:00:49 0
16 155 Ганженко Яна ОЦПОтаРТМ 01:03:08 0
17 164 Панченко Валя 01:08:36 0
18 222 Сухарєва Тетяна 01:09:51 0
19 124 Грінько Олена СМПО Фрунзе 01:13:12 0
20 197 Троян Ніна 01:18:14 0
21 199 Петренко Ірина 01:18:48 0
22 219 Андросова Валентина 01:22:24 0
23 202 Гуржиєнко Вікторія ДЮСШ 01:35:42 0
24 220 Бацман Жанна 01:37:48 0
25 156 Штанова Ніна ОЦПОтаРТМ 01:58:38 0
26 166 Баранова Олександра ОЦПОтаРТМ 02:06:38 0
27 163 Карпенко Олена 0 diskv
28 184 Карпенко Даша 0 diskv
29 200 Варвянська Тетяна 0 diskv
ЖВ , 8 КП, 2.600 км
№ п/п НОМЕР ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я РЕГІОН РЕЗУЛЬТАТ ОЧКИ ПРІМ.
1 179 Нечипоренко Наташа 00:26:28 0
2 108 Парханюк Наталія ОЦПОтаРТМ 00:35:27 0
3 186 Постельняк Ірина 00:40:14 0
4 209 Колтакова Валентіна ОЦПОтаРТМ 00:40:52 0
5 149 Верхова Єлізавета ДЮСШ 00:43:00 0
6 125 Білецька Дар я ОЦПОтаРТМ 00:51:54 0
7 100 Пономаренко Дар я В-Чернетчина 00:53:34 0
8 177 Артюхова Ніка 00:55:23 0
9 165 Микитенко Галина ОЦПОтаРТМ 01:04:57 0
10 101 Придатко Юлія В-Чернетчина 01:20:06 0
11 134 Постельняк Катя ОЦПОтаРТМ 01:30:57 0
12 210 Стеценко Лідія ОЦПОтаРТМ 01:39:49 0
13 211 Семикаш Марана ДЮСШ 01:50:42 0
14 111 Неброй Марія ОЦПОтаРТМ 0 diskv
15 112 Видиш Альона ОЦПОтаРТМ 0 not start
16 133 Удовенко Люба ОЦПОтаРТМ 0 diskv
17 157 Дзнеладзе Ангеліна ОЦПОтаРТМ 0 diskv
18 168 Карпенко Юлія ДЮСШ 0 not start
19 178 Ловінська Катя 0 diskv
ЖС , 6 КП, 1.900 км
№ п/п НОМЕР ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я РЕГІОН РЕЗУЛЬТАТ ОЧКИ ПРІМ.
1 143 Бацман Анна ОЦПОтаРТМ 00:36:13 0
2 105 Удовиченко Іра ОЦПОтаРТМ 00:42:29 0
3 201 Скрипка Рената ДЮСШ 00:46:39 0
ЧА , 13 КП, 5.700 км
№ п/п НОМЕР ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я РЕГІОН РЕЗУЛЬТАТ ОЧКИ ПРІМ.
1 113 Пугач Михайло 00:28:14 0
2 158 Карпенко Ігор 00:28:47 0
3 151 Литовченко Сергій ДЮСШ 00:32:45 0
4 114 Редька Максим 00:36:23 0
5 135 Кандибей Віталій 00:36:58 0
6 115 Слутий Ігор СКІФ 00:40:00 0
7 174 Ісаєв Юрій Самостійно 00:40:19 0
8 223 Панченко Анатолій 00:40:24 0
9 173 Кузяшов Анатолій 00:41:13 0
10 153 Скоропад Генадій ОЦПОтаРТМ 00:41:27 0
11 162 Шелест Юрій 00:43:32 0
12 103 Мараховський Артем В-Чернетчина 00:44:39 0
13 118 Сорокін Сергій ОЦПОтаРТМ 00:45:24 0
14 104 Мараховський Макс. В-Чернетчина 00:46:50 0
15 160 Панченко Сергій Самостійно 00:49:20 0
16 138 Удовиченко Олексій ОЦПОтаРТМ 00:50:45 0
17 221 Сухарєв Сергій 00:51:29 0
18 109 Пугач Олексій ОЦПОтаРТМ 00:53:00 0
19 172 Заяц Сергій 00:56:13 0
20 137 Чухненко Олександр НТТМ 00:58:46 0
21 102 Говорун Руслан В-Чернетчина 00:58:49 0
22 175 Литюга Ігор СКІФ 01:00:57 0
23 159 Брунев Юра 01:06:31 0
24 216 Василенко Олександр 01:08:45 0
25 195 Пограбський Денис 01:10:52 0
26 215 Савченко Іван 01:22:28 0
27 110 Бутенко Олег ОЦПОтаРТМ 0 not start
28 194 Пономаренко Андрій 0 not start
29 217 Пільгуй Андрій 0 not start
ЧВ , 8 КП, 2.600 км
№ п/п НОМЕР ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я РЕГІОН РЕЗУЛЬТАТ ОЧКИ ПРІМ.
1 123 Клець Олексій ОЦПОтаРТМ 00:24:18 0
2 189 Костянецький Костя 00:25:28 0
3 127 Сорокін Данііл ОЦПОтаРТМ 00:26:32 0
4 129 Заставський Костя ОЦПОтаРТМ 00:31:15 0
5 187 Акименко Андрій 00:32:30 0
6 122 Клочко Валерій ОЦПОтаРТМ 00:33:56 0
7 161 Плис Сергій 00:35:53 0
8 169 Шелест Микита 00:39:47 0
9 145 Верхов Арсеній ДЮСШ 00:40:07 0
10 192 Гавриленко Андрій 00:40:13 0
11 185 Лисенко Іван 00:40:21 0
12 205 Крамаренко Георгій 00:40:33 0
13 119 Кобзар Ярослав ОЦПОтаРТМ 00:41:13 0
14 206 Пономаренко Сергій 00:43:02 0
15 139 Гоц Назар ПДЮ 00:45:06 0
16 207 Ткаченко Павло НТТМ 00:47:07 0
17 136 Васильченко Микола ОЦПОтаРТМ 00:49:00 0
18 121 Кровіков Ол-ндр ОЦПОтаРТМ 00:49:01 0
19 190 Бондаренко Богдан 00:55:50 0
20 204 Міщенко Владислав 00:56:46 0
21 188 Кочура Віктор 01:11:10 0
22 208 Болгов Сегій 01:15:25 0
23 176 Овраменко Тарас 01:40:54 0
24 107 Іщук Богдан ОЦПОтаРТМ 0 diskv
25 126 Удовенко Юрій ОЦПОтаРТМ 0 diskv
26 130 Пасічник Станіслав ОЦПОтаРТМ 0 diskv
27 180 Шевченко Данііл 0
28 181 Лисенко Олександ 0
29 182 Коробченко Сергій 0 not start
30 191 Гура Сергій 0 diskv
31 193 Охрименко Ігор 0 diskv
32 212 Мокренко Роман ДЮСШ 0 not start
33 213 Стеценко Максим ОЦПОтаРТМ 0 diskv
34 214 Хурсенко Ігор Червоне 0 diskv
ЧС , 6 КП, 1.900 км
№ п/п НОМЕР ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я РЕГІОН РЕЗУЛЬТАТ ОЧКИ ПРІМ.
1 120 Проскурня Ол-ндр ОЦПОтаРТМ 00:19:15 0
2 131 Шкварок Руслан ОЦПОтаРТМ 00:24:46 0
3 128 Постельняк Дмитро ОЦПОтаРТМ 00:31:14 0
4 142 Болгов Дмитро ПДЮ 00:37:58 0
5 141 Андросов Євген ПДЮ 00:52:30 0
6 106 Редька Тарас ОЦПОтаРТМ 0 not start
7 132 Горбачов Віталій ОЦПОтаРТМ 0 diskv
8 140 Хмаренко Богдан ПДЮ 0 diskv
9 183 Грицина Олександр 0 diskv
Головний суддя Ігор Слутий
Головний секретар Євген Сиволап