Управління у справах молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації
Сумська обласна федерація спортивного орієнтування
Чемпіонат та першість області
коротка дистанція у заданому напрямку
18.05.2008, Коптивщина
Ж12 Ж14 Ж21 Ж30 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч30
Ж12 , 5 КП, 1.450 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (101) | КП-2 (102) | КП-3 (103) | КП-4 (84) | КП-5 (100) | Финиш |
1 | Москаленко Дарья | 214 | 00:10:34 | 01:59/1 | 03:32/1 | 05:39/1 | 07:51/1 | 09:57/1 | 10:34/1 |
  | Сумська | І-ю |   | 01:59/1 | 01:33/1 | 02:07/2 | 02:12/3 | 02:06/2 | 00:37/2 |
2 | Гапонюк Анна | 213 | 00:11:44 | 02:31/3 | 04:34/3 | 06:09/2 | 09:06/2 | 11:11/2 | 11:44/2 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +01:10 | 02:31/3 | 02:03/5 | 01:35/1 | 02:57/7 | 02:05/1 | 00:33/1 |
3 | Кошарна Катерина | 174 | 00:12:29 | 02:57/5 | 04:45/4 | 07:09/4 | 09:24/3 | 11:43/3 | 12:29/3 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +01:55 | 02:57/5 | 01:48/2 | 02:24/7 | 02:15/4 | 02:19/4 | 00:46/9 |
4 | Лозовская Ирина | 124 | 00:12:51 | 02:31/3 | 04:20/2 | 06:37/3 | 09:26/4 | 12:07/4 | 12:51/4 |
  | Сумська | ІІ-ю | +02:17 | 02:31/3 | 01:49/3 | 02:17/5 | 02:49/6 | 02:41/6 | 00:44/7 |
5 | Тисячник Катерина | 212 | 00:13:12 | 03:08/6 | 05:35/5 | 07:56/5 | 10:12/6 | 12:29/5 | 13:12/5 |
  | Сумська | ІІ-ю | +02:38 | 03:08/6 | 02:27/8 | 02:21/6 | 02:16/5 | 02:17/3 | 00:43/5 |
6 | Сенчік Аліна | 194 | 00:14:01 | 02:02/2 | 06:07/6 | 08:44/6 | 10:09/5 | 13:06/6 | 14:01/6 |
  | м. Кролевець | б/р | +03:27 | 02:02/2 | 04:05/11 | 02:37/8 | 01:25/1 | 02:57/7 | 00:55/12 |
7 | Савченко Любов | 158 | 00:15:47 | 03:20/7 | 07:49/9 | 10:02/7 | 12:06/7 | 15:05/7 | 15:47/7 |
  | Сумська | б/р | +05:13 | 03:20/7 | 04:29/12 | 02:13/3 | 02:04/2 | 02:59/8 | 00:42/4 |
8 | Назаренко Дарина | 157 | 00:19:11 | 03:52/8 | 10:52/11 | 13:06/10 | 16:06/8 | 18:32/8 | 19:11/8 |
  | Сумська | б/р | +08:37 | 03:52/8 | 07:00/13 | 02:14/4 | 03:00/8 | 02:26/5 | 00:39/3 |
9 | Покитенко Олена | 159 | 00:20:36 | 03:56/9 | 06:17/7 | 12:11/8 | 16:39/9 | 19:43/9 | 20:36/9 |
  | Сумська | б/р | +10:02 | 03:56/9 | 02:21/7 | 05:54/13 | 04:28/9 | 03:04/9 | 00:53/11 |
10 | Постельняк Катерина | 172 | 00:21:30 | 04:19/10 | 07:29/8 | 12:29/9 | 17:08/10 | 20:46/10 | 21:30/10 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +10:56 | 04:19/10 | 03:10/10 | 05:00/10 | 04:39/11 | 03:38/13 | 00:44/7 |
11 | Аторіна Анастасія | 175 | 00:22:11 | 04:55/11 | 08:04/10 | 13:16/11 | 17:57/11 | 21:28/11 | 22:11/11 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +11:37 | 04:55/11 | 03:09/9 | 05:12/11 | 04:41/12 | 03:31/11 | 00:43/5 |
12 | Ростальна Руслана | 189 | 00:25:00 | 09:03/12 | 11:02/12 | 16:23/12 | 20:59/12 | 24:05/12 | 25:00/12 |
  | м. Кролевець | б/р | +14:26 | 09:03/12 | 01:59/4 | 05:21/12 | 04:36/10 | 03:06/10 | 00:55/12 |
13 | Авласович Анастасія | 171 | 00:27:33 | 11:24/13 | 13:31/13 | 18:27/13 | 23:08/13 | 26:44/13 | 27:33/13 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +16:59 | 11:24/13 | 02:07/6 | 04:56/9 | 04:41/12 | 03:36/12 | 00:49/10 |
  | Идеальный участник |   | 00:09:10 | 01:59 | 01:33 | 01:35 | 01:25 | 02:05 | 00:33 |
Ж12 Ж14 Ж21 Ж30 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч30
Ж14 , 6 КП, 2.650 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (102) | КП-2 (72) | КП-3 (73) | КП-4 (83) | КП-5 (103) | КП-6 (100) | Финиш |
1 | Постельняк Олена | 211 | 00:38:31 | 05:42/2 | 17:10/2 | 20:18/1 | 25:13/1 | 34:45/1 | 37:54/1 | 38:31/1 |
  | Сумська | ІІ | +00:37 | 05:42/2 | 11:28/2 | 03:08/1 | 04:55/1 | 09:32/1 | 03:09/1 | 00:37/1 |
2 | Яковенко Марина | 127 | 01:18:26 | 04:00/1 | 10:38/1 | 22:19/2 | 44:31/2 | 74:29/2 | 77:47/2 | 78:26/2 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +40:32 | 04:00/1 | 06:38/1 | 11:41/2 | 22:12/2 | 29:58/2 | 03:18/2 | 00:39/2 |
3 | Бугайова Аліна | 177 | DSQ | 05:43 | 107:38 | 107:38 | 107:38 | 107:38 | 106:31 | 107:38 |
  | Сумська | б/р |   | 05:43 | error | 00:00 | 00:00 | 00:00 | error | 01:07 |
4 | Больба Юлія | 193 | DSQ | 06:40 | 109:26 | 109:26 | 109:26 | 109:26 | 107:26 | 109:26 |
  | м. Кролевець | б/р |   | 06:40 | error | 00:00 | 00:00 | 00:00 | error | 02:00 |
  | Идеальный участник |   | 00:31:59 | 04:00 | 06:38 | 03:08 | 04:55 | 09:32 | 03:09 | 00:37 |
Ж12 Ж14 Ж21 Ж30 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч30
Ж21 , 8 КП, 5.175 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (75) | КП-2 (73) | КП-3 (82) | КП-4 (76) | КП-5 (77) | КП-6 (103) | КП-7 (100) | Финиш |
1 | Рибачук Світлана | 219 | 00:29:48 | 05:14/3 | 09:50/3 | 16:04/3 | 20:06/3 | 24:20/2 | 27:04/2 | 29:11/1 | 29:48/1 |
  | Сумська | МСУ |   | 05:14/3 | 04:36/2 | 06:14/11 | 04:02/1 | 04:14/1 | 02:44/1 | 02:07/1 | 00:37/3 |
2 | Рєзниченко Ольга | 338 | 00:30:11 | 05:05/1 | 09:18/1 | 13:57/1 | 18:35/1 | 23:18/1 | 26:29/1 | 29:26/2 | 30:11/2 |
  | Сумська | МСУ | +00:23 | 05:05/1 | 04:13/1 | 04:39/2 | 04:38/9 | 04:43/5 | 03:11/7 | 02:57/10 | 00:45/9 |
3 | Карпенко Дар'я | 199 | 00:31:06 | 06:08/7 | 11:16/5 | 16:12/4 | 20:42/4 | 25:09/3 | 28:15/3 | 30:32/3 | 31:06/3 |
  | Сумська | КМСУ | +01:18 | 06:08/7 | 05:08/6 | 04:56/3 | 04:30/7 | 04:27/2 | 03:06/6 | 02:17/2 | 00:34/2 |
4 | Беспалова Анна | 201 | 00:32:10 | 05:05/1 | 09:45/2 | 15:46/2 | 20:02/2 | 26:05/4 | 29:10/4 | 31:37/4 | 32:10/4 |
  | Сумська | КМСУ | +02:22 | 05:05/1 | 04:40/4 | 06:01/8 | 04:16/3 | 06:03/11 | 03:05/5 | 02:27/4 | 00:33/1 |
5 | Дрозд Олена | 140 | 00:32:58 | 06:32/9 | 11:09/4 | 17:16/5 | 21:45/5 | 26:13/5 | 29:30/5 | 32:15/5 | 32:58/5 |
  | Сумська | КМСУ | +03:10 | 06:32/9 | 04:37/3 | 06:07/10 | 04:29/5 | 04:28/4 | 03:17/9 | 02:45/8 | 00:43/7 |
6 | Слута Людмила | 145 | 00:34:29 | 06:47/10 | 12:10/7 | 17:58/7 | 22:55/7 | 27:43/6 | 31:08/6 | 33:42/6 | 34:29/6 |
  | Сумська | КМСУ | +04:41 | 06:47/10 | 05:23/7 | 05:48/6 | 04:57/11 | 04:48/6 | 03:25/11 | 02:34/5 | 00:47/10 |
7 | Юріна Олександра | 206 | 00:34:34 | 07:10/11 | 11:53/6 | 17:54/6 | 22:12/6 | 28:19/7 | 31:21/7 | 33:57/7 | 34:34/7 |
  | Сумська | ІІ | +04:46 | 07:10/11 | 04:43/5 | 06:01/8 | 04:18/4 | 06:07/12 | 03:02/4 | 02:36/6 | 00:37/3 |
8 | Яцина Альона | 200 | 00:35:43 | 06:11/8 | 17:16/9 | 20:50/8 | 24:52/8 | 29:53/8 | 32:48/8 | 35:06/8 | 35:43/8 |
  | Сумська | КМСУ | +05:55 | 06:11/8 | 11:05/9 | 03:34/1 | 04:02/1 | 05:01/7 | 02:55/2 | 02:18/3 | 00:37/3 |
9 | Троян Анна | 169 | 00:39:01 | 05:51/5 | 16:10/8 | 22:08/9 | 26:52/9 | 31:55/9 | 35:10/9 | 38:23/9 | 39:01/9 |
  | Сумська | І | +09:13 | 05:51/5 | 10:19/8 | 05:58/7 | 04:44/10 | 05:03/8 | 03:15/8 | 03:13/11 | 00:38/6 |
10 | Овчаренко Анна | 205 | 00:40:08 | 07:23/12 | 19:15/10 | 24:34/10 | 29:03/10 | 33:30/10 | 36:48/10 | 39:24/10 | 40:08/10 |
  | Сумська | ІІ | +10:20 | 07:23/12 | 11:52/10 | 05:19/5 | 04:29/5 | 04:27/2 | 03:18/10 | 02:36/6 | 00:44/8 |
11 | Шубина Виктория | 105 | 00:42:17 | 05:50/4 | 20:50/11 | 25:58/11 | 30:32/11 | 35:43/11 | 38:44/11 | 41:29/11 | 42:17/11 |
  | Сумська | ІІ | +12:29 | 05:50/4 | 15:00/11 | 05:08/4 | 04:34/8 | 05:11/9 | 03:01/3 | 02:45/8 | 00:48/12 |
12 | Бояринова Ольга | 107 | 00:47:35 | 05:55/6 | 23:02/12 | 29:18/12 | 34:18/12 | 39:31/12 | 42:56/12 | 46:48/12 | 47:35/12 |
  | Сумська | ІІ | +17:47 | 05:55/6 | 17:07/12 | 06:16/12 | 05:00/12 | 05:13/10 | 03:25/11 | 03:52/12 | 00:47/10 |
13 | Головніна Юлія | 198 | 05:41:41 | 10:18/13 | 341:41/13 | 34:11 | 341:41/13 | 341:41 | 341:41 | 341:41 | 341:41 |
  | м. Кролевець | б/р | +311:53 | 10:18/13 | error | error | error | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
  | Идеальный участник |   | 00:26:32 | 05:05 | 04:13 | 03:34 | 04:02 | 04:14 | 02:44 | 02:07 | 00:33 |
Ж12 Ж14 Ж21 Ж30 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч30
Ж30 , 6 КП, 3.150 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (83) | КП-2 (76) | КП-3 (81) | КП-4 (77) | КП-5 (78) | КП-6 (100) | Финиш |
1 | Лозовская Наталья | 111 | 00:29:58 | 09:49/4 | 14:44/1 | 19:21/1 | 21:46/1 | 26:16/1 | 29:11/1 | 29:58/1 |
  | Сумська | ІІ |   | 09:49/4 | 04:55/1 | 04:37/1 | 02:25/1 | 04:30/4 | 02:55/1 | 00:47/3 |
2 | Зыкова Лилия | 133 | 00:34:08 | 09:15/2 | 14:45/2 | 20:15/2 | 26:11/2 | 29:59/2 | 33:14/2 | 34:08/2 |
  | Сумська | КМСУ | +04:10 | 09:15/2 | 05:30/2 | 05:30/2 | 05:56/7 | 03:48/1 | 03:15/2 | 00:54/7 |
3 | Троян Ніна | 138 | 00:35:03 | 08:38/1 | 16:32/3 | 22:54/3 | 26:33/3 | 30:45/3 | 34:13/3 | 35:03/3 |
  | Сумська | І | +05:05 | 08:38/1 | 07:54/6 | 06:22/3 | 03:39/2 | 04:12/2 | 03:28/3 | 00:50/5 |
4 | Болгова Елена | 136 | 00:38:10 | 09:43/3 | 16:53/4 | 24:27/4 | 29:01/4 | 33:31/4 | 37:07/4 | 38:10/4 |
  | Сумська | б/р | +08:12 | 09:43/3 | 07:10/4 | 07:34/6 | 04:34/6 | 04:30/4 | 03:36/5 | 01:03/8 |
5 | Постельняк Ирина | 139 | 00:40:11 | 11:16/5 | 18:27/5 | 26:26/5 | 30:30/5 | 34:47/5 | 39:05/5 | 40:11/5 |
  | Сумська | І | +10:13 | 11:16/5 | 07:11/5 | 07:59/8 | 04:04/5 | 04:17/3 | 04:18/8 | 01:06/9 |
6 | Сухарева Татьяна | 116 | 00:41:43 | 12:37/6 | 21:23/7 | 28:27/6 | 32:07/6 | 37:21/7 | 40:51/6 | 41:43/6 |
  | Сумська | МВС | +11:45 | 12:37/6 | 08:46/8 | 07:04/4 | 03:40/3 | 05:14/7 | 03:30/4 | 00:52/6 |
7 | Заріцька Олена | 222 | 00:42:32 | 13:22/7 | 20:00/6 | 28:42/7 | 32:43/7 | 37:13/6 | 41:43/7 | 42:32/7 |
  | Сумська | ІІІ | +12:34 | 13:22/7 | 06:38/3 | 08:42/9 | 04:01/4 | 04:30/4 | 04:30/9 | 00:49/4 |
8 | Карпенко Елена | 108 | 01:27:27 | 27:00/8 | 35:18/8 | 87:27/10 | 57:02 | 87:27/8 | 86:06 | 87:27/8 |
  | Сумська | ІІ | +57:29 | 27:00/8 | 08:18/7 | 52:09/10 | error | 30:25/10 | error | 01:21/10 |
9 | Качан Наталья | 221 | 01:34:44 | 42:55/9 | 63:06/9 | 70:33/8 | 78:16/8 | 90:16/9 | 94:05/8 | 94:44/9 |
  | Сумська | ІІІ | +64:46 | 42:55/9 | 20:11/10 | 07:27/5 | 07:43/9 | 12:00/8 | 03:49/7 | 00:39/1 |
10 | Марченко Людмила | 220 | 01:36:54 | 44:54/10 | 65:02/10 | 72:39/9 | 80:06/9 | 92:23/10 | 96:09/9 | 96:54/10 |
  | Сумська | ІІІ | +66:56 | 44:54/10 | 20:08/9 | 07:37/7 | 07:27/8 | 12:17/9 | 03:46/6 | 00:45/2 |
  | Идеальный участник |   | 00:27:57 | 08:38 | 04:55 | 04:37 | 02:25 | 03:48 | 02:55 | 00:39 |
Ж12 Ж14 Ж21 Ж30 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч30
Ч12 , 5 КП, 1.450 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (101) | КП-2 (102) | КП-3 (103) | КП-4 (84) | КП-5 (100) | Финиш |
1 | Кровіков Олександр | 152 | 00:11:58 | 03:03/4 | 04:38/3 | 07:23/2 | 09:29/1 | 11:26/1 | 11:58/1 |
  | Сумська | ІІІ-ю |   | 03:03/4 | 01:35/5 | 02:45/6 | 02:06/1 | 01:57/2 | 00:32/1 |
2 | Луценко Віктор | 156 | 00:12:27 | 02:25/2 | 03:56/1 | 06:10/1 | 09:42/2 | 11:50/2 | 12:27/2 |
  | Сумська | б/р | +00:29 | 02:25/2 | 01:31/4 | 02:14/2 | 03:32/5 | 02:08/5 | 00:37/3 |
3 | Вольвач Арсен | 215 | 00:15:00 | 02:35/3 | 04:42/4 | 09:51/5 | 12:35/3 | 14:24/3 | 15:00/3 |
  | Сумська | ІІ-ю | +03:02 | 02:35/3 | 02:07/11 | 05:09/12 | 02:44/3 | 01:49/1 | 00:36/2 |
4 | Акименко Андрій | 154 | 00:16:18 | 05:04/7 | 06:20/6 | 09:11/4 | 13:36/4 | 15:37/4 | 16:18/4 |
  | Сумська | ІІ-ю | +04:20 | 05:04/7 | 01:16/2 | 02:51/7 | 04:25/6 | 02:01/3 | 00:41/5 |
5 | Дуновский Богдан | 129 | 00:16:49 | 06:54/11 | 08:31/10 | 11:07/9 | 13:44/5 | 16:02/5 | 16:49/5 |
  | Сумська | б/р ю | +04:51 | 06:54/11 | 01:37/6 | 02:36/3 | 02:37/2 | 02:18/8 | 00:47/9 |
6 | Кобзарь Ярослав | 153 | 00:17:45 | 03:56/6 | 05:48/5 | 08:29/3 | 14:07/6 | 17:04/6 | 17:45/6 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +05:47 | 03:56/6 | 01:52/10 | 02:41/5 | 05:38/7 | 02:57/11 | 00:41/5 |
7 | Шевченко Максим | 149 | 00:18:44 | 06:59/12 | 08:43/12 | 12:11/11 | 15:22/7 | 17:52/7 | 18:44/7 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +06:46 | 06:59/12 | 01:44/8 | 03:28/9 | 03:11/4 | 02:30/9 | 00:52/11 |
8 | Мазниченко Дмитро | 150 | 00:22:00 | 05:53/9 | 07:34/9 | 10:13/6 | 18:30/8 | 21:02/8 | 22:00/8 |
  | Сумська | б/р | +10:02 | 05:53/9 | 01:41/7 | 02:39/4 | 08:17/8 | 02:32/10 | 00:58/13 |
9 | Кандыба Антон | 132 | 00:23:31 | 05:44/8 | 07:03/8 | 10:17/7 | 20:32/9 | 22:45/9 | 23:31/9 |
  | Сумська | б/р ю | +11:33 | 05:44/8 | 01:19/3 | 03:14/8 | 10:15/11 | 02:13/7 | 00:46/8 |
10 | Бугаєнко Богдан | 217 | 00:25:55 | 07:25/13 | 08:39/11 | 10:38/8 | 23:14/11 | 25:15/10 | 25:55/10 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +13:57 | 07:25/13 | 01:14/1 | 01:59/1 | 12:36/13 | 02:01/3 | 00:40/4 |
11 | Лютий Владислав | 218 | 00:28:08 | 02:19/1 | 04:05/2 | 13:34/12 | 25:14/13 | 27:23/11 | 28:08/11 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +16:10 | 02:19/1 | 01:46/9 | 09:29/13 | 11:40/12 | 02:09/6 | 00:45/7 |
12 | Звоник Дмитрий | 131 | 00:42:24 | 03:26/5 | 07:02/7 | 11:46/10 | 21:47/10 | 41:32/12 | 42:24/12 |
  | Сумська | б/р ю | +30:26 | 03:26/5 | 03:36/13 | 04:44/10 | 10:01/10 | 19:45/13 | 00:52/11 |
13 | Постельняк Дмитро | 179 | 00:45:14 | 06:34/10 | 10:01/13 | 14:45/13 | 24:44/12 | 44:27/13 | 45:14/13 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +33:16 | 06:34/10 | 03:27/12 | 04:44/10 | 09:59/9 | 19:43/12 | 00:47/9 |
14 | Тарасенко Іван | 151 | DSQ | 06:43 | 10:10 | 15:27 | 30:50 | 29:06 | 30:50 |
  | Сумська | ІІІ-ю |   | 06:43 | 03:27 | 05:17 | 15:23 | error | 01:44 |
  | Идеальный участник |   | 00:09:59 | 02:19 | 01:14 | 01:59 | 02:06 | 01:49 | 00:32 |
Ж12 Ж14 Ж21 Ж30 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч30
Ч14 , 6 КП, 2.650 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (102) | КП-2 (72) | КП-3 (73) | КП-4 (83) | КП-5 (103) | КП-6 (100) | Финиш |
1 | Гура Сергій | 209 | 00:29:19 | 03:46/2 | 09:46/1 | 17:09/3 | 19:40/3 | 25:31/1 | 28:46/1 | 29:19/1 |
  | Сумська | ІІ |   | 03:46/2 | 06:00/2 | 07:23/3 | 02:31/2 | 05:51/2 | 03:15/3 | 00:33/1 |
2 | Кисіль Максим | 190 | 00:32:48 | 03:59/4 | 10:17/2 | 12:23/1 | 18:05/1 | 29:13/2 | 32:07/2 | 32:48/2 |
  | м. Кролевець | б/р | +03:29 | 03:59/4 | 06:18/3 | 02:06/2 | 05:42/6 | 11:08/5 | 02:54/1 | 00:41/4 |
3 | Мартыненко Эдуард | 117 | 00:34:02 | 04:59/7 | 11:22/4 | 13:22/2 | 19:19/2 | 30:21/3 | 33:15/3 | 34:02/3 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +04:43 | 04:59/7 | 06:23/4 | 02:00/1 | 05:57/7 | 11:02/4 | 02:54/1 | 00:47/7 |
4 | Кочура Віктор | 210 | 00:36:22 | 04:05/5 | 11:20/3 | 24:26/4 | 26:46/4 | 32:28/4 | 35:49/4 | 36:22/4 |
  | Сумська | ІІ-ю | +07:03 | 04:05/5 | 07:15/5 | 13:06/6 | 02:20/1 | 05:42/1 | 03:21/5 | 00:33/1 |
5 | Цимбал Владислав | 185 | 01:04:35 | 04:16/6 | 12:45/5 | 45:38/6 | 49:43/6 | 60:21/5 | 63:49/5 | 64:35/5 |
  | м. Кролевець | б/р | +35:16 | 04:16/6 | 08:29/6 | 32:53/7 | 04:05/3 | 10:38/3 | 03:28/6 | 00:46/6 |
6 | Болгов Сергей | 125 | 01:09:41 | 03:57/3 | 14:50/8 | 25:22/5 | 35:34/5 | 65:25/6 | 68:42/6 | 69:41/6 |
  | Сумська | ІІ-ю | +40:22 | 03:57/3 | 10:53/7 | 10:32/5 | 10:12/9 | 29:51/9 | 03:17/4 | 00:59/9 |
7 | Ширай Иван | 118 | 01:10:01 | 07:36/9 | 13:24/6 | 48:37/8 | 53:29/7 | 65:45/7 | 69:18/7 | 70:01/7 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +40:42 | 07:36/9 | 05:48/1 | 35:13/8 | 04:52/5 | 12:16/6 | 03:33/7 | 00:43/5 |
8 | Вавиличев Алексей | 128 | 01:10:53 | 03:00/1 | 14:25/7 | 49:38/9 | 53:59/8 | 66:39/8 | 70:16/8 | 70:53/8 |
  | Сумська | б/р ю | +41:34 | 03:00/1 | 11:25/8 | 35:13/8 | 04:21/4 | 12:40/7 | 03:37/8 | 00:37/3 |
9 | Шелест Никита | 104 | 01:17:45 | 06:39/8 | 36:31/9 | 45:56/7 | 55:18/9 | 70:45/9 | 76:55/9 | 77:45/9 |
  | Сумська | ІІ-ю | +48:26 | 06:39/8 | 29:52/9 | 09:25/4 | 09:22/8 | 15:27/8 | 06:10/9 | 00:50/8 |
10 | Корнієнко Ігор | 191 | DSQ | 03:55 | 109:13 | 109:13 | 109:13 | 109:13 | 109:13 | 109:13 |
  | м. Кролевець | б/р |   | 03:55 | error | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
11 | Козинець Владимир | 192 | DSQ | 05:06 | 110:31 | 110:31 | 110:31 | 110:31 | 110:31 | 110:31 |
  | м. Кролевець | б/р |   | 05:06 | error | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
  | Идеальный участник |   | 00:22:17 | 03:00 | 05:48 | 02:00 | 02:20 | 05:42 | 02:54 | 00:33 |
Ж12 Ж14 Ж21 Ж30 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч30
Ч16 , 6 КП, 3.625 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (71) | КП-2 (74) | КП-3 (79) | КП-4 (80) | КП-5 (78) | КП-6 (100) | Финиш |
1 | Костянецький Костянт | 208 | 00:32:15 | 05:58/1 | 10:45/1 | 17:45/2 | 25:20/2 | 29:24/1 | 31:44/1 | 32:15/1 |
  | Сумська | ІІ |   | 05:58/1 | 04:47/2 | 07:00/5 | 07:35/2 | 04:04/3 | 02:20/4 | 00:31/1 |
2 | Ковтуненко Анатолій | 164 | 00:37:09 | 07:19/4 | 14:26/4 | 21:09/4 | 30:36/4 | 34:19/2 | 36:37/2 | 37:09/2 |
  | Сумська | І | +04:54 | 07:19/4 | 07:07/7 | 06:43/4 | 09:27/3 | 03:43/1 | 02:18/3 | 00:32/2 |
3 | Клець Олексій | 163 | 00:37:22 | 08:05/5 | 14:19/3 | 18:12/3 | 29:26/3 | 34:37/3 | 36:47/3 | 37:22/3 |
  | Сумська | ІІІ | +05:07 | 08:05/5 | 06:14/6 | 03:53/2 | 11:14/4 | 05:11/4 | 02:10/2 | 00:35/5 |
4 | Сорокін Анатолій | 166 | 00:47:29 | 06:56/3 | 10:55/2 | 13:40/1 | 20:17/1 | 44:30/4 | 46:56/4 | 47:29/4 |
  | Сумська | І | +15:14 | 06:56/3 | 03:59/1 | 02:45/1 | 06:37/1 | 24:13/7 | 02:26/5 | 00:33/3 |
5 | Стукалін Глеб | 187 | 00:48:14 | 11:09/6 | 17:00/5 | 21:57/5 | 40:38/5 | 44:40/5 | 47:37/5 | 48:14/5 |
  | м. Кролевець | б/р | +15:59 | 11:09/6 | 05:51/3 | 04:57/3 | 18:41/6 | 04:02/2 | 02:57/6 | 00:37/6 |
6 | Коробов Артем | 165 | 01:33:23 | 06:41/2 | 25:57/6 | 50:56/6 | 63:01/6 | 90:41/6 | 92:42/6 | 93:23/6 |
  | Сумська | ІІ-ю | +61:08 | 06:41/2 | 19:16/8 | 24:59/8 | 12:05/5 | 27:40/8 | 02:01/1 | 00:41/8 |
7 | Гавриленко Андрій | 207 | 01:36:42 | 35:21/7 | 41:30/7 | 59:31/8 | 81:26/7 | 92:37/7 | 96:02/7 | 96:42/7 |
  | Сумська | ІІІ | +64:27 | 35:21/7 | 06:09/5 | 18:01/7 | 21:55/7 | 11:11/6 | 03:25/7 | 00:40/7 |
8 | Шебік Олександр | 195 | 01:59:59 | 39:39/8 | 45:43/8 | 56:07/7 | 104:57/8 | 113:38/8 | 119:25/8 | 119:59/8 |
  | м. Кролевець | б/р | +87:44 | 39:39/8 | 06:04/4 | 10:24/6 | 48:50/8 | 08:41/5 | 05:47/8 | 00:34/4 |
9 | Буйвол Андрій | 186 | DSQ | 08:13 | 16:18 | 54:04 | 54:04 | 54:04 | 53:14 | 54:04 |
  | м. Кролевець | б/р |   | 08:13 | 08:05 | 37:46 | 00:00 | 00:00 | 00:10 | 00:50 |
  | Идеальный участник |   | 00:25:34 | 05:58 | 03:59 | 02:45 | 06:37 | 03:43 | 02:01 | 00:31 |
Ж12 Ж14 Ж21 Ж30 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч30
Ч21 , 8 КП, 4.750 кмЖ12 Ж14 Ж21 Ж30 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч30
Ч30 , 7 КП, 5.175 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (75) | КП-2 (73) | КП-3 (82) | КП-4 (76) | КП-5 (77) | КП-6 (103) | КП-7 (100) | Финиш |
1 | Ісаєв Юрій | 141 | 00:26:48 | 05:05/1 | 08:30/1 | 12:39/1 | 16:34/1 | 20:53/1 | 23:53/1 | 26:04/1 | 26:48/1 |
  | Сумська | І |   | 05:05/1 | 03:25/1 | 04:09/1 | 03:55/2 | 04:19/2 | 03:00/2 | 02:11/1 | 00:44/2 |
2 | Слутий Ігор | 146 | 00:29:13 | 05:21/3 | 09:04/2 | 13:28/2 | 17:48/2 | 22:24/2 | 25:18/2 | 28:27/2 | 29:13/2 |
  | Сумська | І | +02:25 | 05:21/3 | 03:43/2 | 04:24/3 | 04:20/4 | 04:36/3 | 02:54/1 | 03:09/6 | 00:46/3 |
3 | Панченко Сергій | 147 | 00:31:21 | 06:49/4 | 12:31/4 | 16:43/4 | 20:30/4 | 24:24/3 | 28:11/3 | 30:41/3 | 31:21/3 |
  | Сумська | ІІ | +04:33 | 06:49/4 | 05:42/4 | 04:12/2 | 03:47/1 | 03:54/1 | 03:47/4 | 02:30/2 | 00:40/1 |
4 | Шелест Юрий | 103 | 00:34:22 | 05:10/2 | 09:28/3 | 14:57/3 | 20:05/3 | 26:46/4 | 30:29/4 | 33:33/4 | 34:22/4 |
  | Сумська | ІІ | +07:34 | 05:10/2 | 04:18/3 | 05:29/4 | 05:08/5 | 06:41/6 | 03:43/3 | 03:04/5 | 00:49/5 |
5 | Майборода Владимир | 110 | 00:52:16 | 07:16/5 | 13:38/5 | 30:47/5 | 35:56/5 | 41:14/5 | 48:26/5 | 51:25/5 | 52:16/5 |
  | Сумська | ІІ | +25:28 | 07:16/5 | 06:22/6 | 17:09/5 | 05:09/6 | 05:18/4 | 07:12/5 | 02:59/4 | 00:51/6 |
6 | Вавиличев Дмитрий | 135 | 01:04:03 | 12:13/6 | 18:30/6 | 36:22/6 | 40:26/6 | 46:22/6 | 60:24/6 | 63:17/6 | 64:03/6 |
  | Сумська | б/р | +37:15 | 12:13/6 | 06:17/5 | 17:52/6 | 04:04/3 | 05:56/5 | 14:02/6 | 02:53/3 | 00:46/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:26:05 | 05:05 | 03:25 | 04:09 | 03:47 | 03:54 | 02:54 | 02:11 | 00:40 |